Nowoczesne meble dla Pani babci, czyli wiek w meblach nie gra roli

Czy słowo „nowoczesne” może być zarezerwowane wyłącznie dla osób poniżej 30 roku życia? Absolutnie nie! Funkcjonalne, praktyczne, ergonomiczne. Tak - to przymiotniki mieszkania dla osób starszych. Jednak nie należy sugerować się wyłącznie wygodą ( choć to rzecz istotna) , ale pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa.

 

 

 

W nowoczesnej kuchni młody duch

 

 


Tak, jak zmieniamy się my oraz nasza kondycja, tak przestrzeń nas otaczająca również powinna ulec zmianie. Ważne jest dostosowanie wnętrza do wymagań starszej osoby. Wszelkie chwytaki, pochwyty czy uchwyty, znacznie poprawiają komfort w mieszkaniu osoby starszej. Czasami niewielkie modyfikacje potrafią zmienić otoczenie na bardziej przyjazne. I chociaż urządzając wnętrze dla starszej osoby należy pamiętać o wszelkich udogodnieniach, to nie rezygnujmy z wyjątkowego stylu, a nowoczesne meble w Olsztynie taki styl właśnie reprezentują.

 

 

 

Jakie meble dla nowoczesnego seniora?

 

 

Oczywiście, że nowoczesne! Jednak nie mówimy tu o meblach zimnych i surowych , a raczej o eleganckich, stonowanych i trochę jakby... z minionej epoki. A jak połączyć te dwie rzeczy? Wystarczy zaprojektować mebel, który wizualnie przypomni Pani Babci o przeszłych czasach, ale jego nowoczesność będzie bazowała na funkcjonalności. Dobrym pomysłem jest zaprojektowanie mebli z możliwością regulacji wysokości np. łóżko, czy stworzeniu mebli o zaokrąglonych krawędziach, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia ciała. Natomiast, urządzając kuchnie, zrezygnujmy z trudno dostępnych szafek. Lepiej zaopatrzyć osoby starsze w kuchnię posiadającą nowoczesne mechanizmy ułatwiające dostęp do niezbędnych rzeczy kuchennych.
Jeżeli chcesz poprawić komfort mieszkania swojej bliskiej osoby, skontaktuj się z nami. Nie mamy wpływu na wszystko, ale działka meblowa należy do nas, zatem jesteśmy w stanie poprawić komfort życia osoby starszej. Wszystko po to, aby dobrze czuła się w otoczeniu nowoczesnych mebli.
Olsztyn, Ostróda, Dobre Miasto, Barczewo? Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz mebli na wymiar, jesteśmy my.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę