Meble do małej łazienki.

Aranżacja małej łazienki, to duże wyzwanie. Dlatego przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jakie meble wybrać do łazienki o małych rozmiarach. A, że małe jest piękne, to z pewnością dobrze dobrane meble podkreślą atuty tak niewielkiego pomieszczenia. Startujemy!

 

Mała łazienka = kompaktowe meble

 

 

W małej łazience można zaprojektować nowoczesne meble łazienkowe na wymiar sięgające aż do sufitu, do tego wykorzystać wszelkie narożniki i wnęki w pomieszczeniu. Co więcej, w tego typu przestrzeniach dobrze sprawdzą się nietypowe meble i armatura, które coraz częściej pojawiają się w ofercie producentów. Dobrym pomysłem jest choćby wąska szafka z umywalką, którą wiesza się nad podłogą. Baterię wówczas można podłączyć z boku, co zapobiegnie rozchlapywaniu wody. W prosty sposób wygospodarujemy więcej miejsca na środku naszej małej łazienki. Sanitariaty oraz meble łazienkowe powinny być maksymalnie dostawione do ściany. W takich pomieszczeniach absolutną koniecznością jest unikanie ciężkich, masywnych mebli, które niepotrzebne zajmą i tak małe wnętrze, a do tego przytłoczą i tak niewielki metraż. Warto również rozważyć meble łączące ze sobą kilka funkcji oraz pomagających zachować ład i porządek w naszym malutkim salonie kąpielowym. Przykładowo pojemna szafka połączona z umywalką – świetne rozwiązanie do takich wnętrz. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z mebli robionych na wymiar. Dzięki temu nie zmarnujemy przestrzeni, a jedynie maksymalnie wykorzystamy dostępne metry.

 

 

Lustereczko powiedz przecie...

 

 

...która łazienka jest największa na świecie? Ta która posiada dużo luster! Lustra, to niewątpliwie klucz do optycznego powiększenia przestrzeni. Lustra stosujemy oczywiście na ścianie, ale nie tylko.... szafka łazienkowa posiadająca lustrzane fronty, czemu nie? Do tego połyskujące płytki oraz jasne kolory ścian i tak otrzymujemy nawet dwa razy większą przestrzeń.

 Łazienka a wartość mieszkania

Łazienka to miejsce, którego remont wnosi elementy stałe, które zazwyczaj zostają w mieszkaniu na dłużej. Łazienki to również miejsce na które zwracają uwagę potencjalni klienci, chcący kupić mieszkanie. Podczas remontu i aranżacji warto wdrożyć elementy, które wpłyną na wartość mieszkania.   

 

Oddaj swoją łazienkę w dobre ręce

 

Nowoczesne meble w Olsztynie, to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem, która na swoim koncie ma nie jedną łazienkę. Meble tworzone na wymiar na terenie Olsztynie pozwolą zaoszczędzić cenne miejsce oraz optycznie zwiększyć metraż. Nowoczesne meble w nowoczesnej łazience, to trafiony wybór.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę