Otwórz się na otwartą kuchnię

Obecne kuchnie nie służą wyłącznie do przygotowywania posiłków. Spełniają one znacznie więcej ról, gdyż są coraz częściej otwarte na salon i na gości, przez co staje się centrum domowego życia. Nie dziwi zatem fakt, że kuchenny design stale się zmienia, tworząc nowoczesne i funkcjonalne wnętrze.

 

 

Nowoczesna kuchnia otwarta na Twoje potrzeby

 

Kuchnia otwarta na resztę mieszkania to rozwiązanie, które coraz częściej gości w polskich domach. Rozwiązanie to jest doskonałe do małych wnętrz, gdyż optycznie powiększa przestrzeń. Co jest jeszcze ważne, to fakt, że kuchnia jest sercem domu, gdzie wspólnie gotujemy, spędzamy czas, natomiast decydując się na jej zamkniętą formę, w pewien sposób ograniczamy kontakt zresztą domowników.

 

 

Funkcjonalna i rodzinna

 

Aby otwarta kuchnia była praktyczna, konieczne jest uwzględnienie kilku istotnych rzeczy w projekcie. Sprytne i trafione rozwiązania sprawią, że kuchnia stanie się miejscem płynnej pracy. Warto zaopatrzyć się w dużą, pojemną chłodziarko-zamrażarkę, a także wygospodarować miejsce na przestronne szafki. Wszystko to jest możliwe dzięki zainwestowaniu w meble na wymiar. Dzięki temu, przestrzeń zostanie wykorzystana do cna i żaden zakamarek przed nami się nie ukryje!

 

 

Wyspa czy barek?

 

Kuchnia z wyspą jest wygodnym rozwiązaniem stworzonym do przyrządzania posiłków. Dodatkowo może ona pełnić rolę dodatkowe blatu roboczego. Można w niej umieścić zlewozmywak lub płytę grzewczą, należy pamiętać także o zamontowaniu okapu. Barek natomiast posłuży nam głównie jako miejsce do spożywania posiłków oraz także jako dodatkowa przestrzeń robocza.

 

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę