Nowoczesne meble dla kibica, czyli jakie?

Euro 2016 w pełni. Kiedy trwają mistrzostwa, dla kibiców nic poza piłką się nie liczy. Nic poza wygodną kanapą amortyzującą podskoki po strzelonej bramce, wygodnym fotelu dającym radę utrzymać nagłe uderzenia dolnych partii ciała oraz stabilnym stoliczku, który dzięki swojej masywności pomieści wiele litrów soków pomarańczowych. Zacznijmy zatem od początku i przedstawmy naszych dzisiejszych bohaterów.

 

 

 

Nowoczesna i wygodna sofa

 

 

Jaka powinna być idealna sofa do oglądania meczu? Przede wszystkim wielka. Chociaż rozmiar zazwyczaj nie ma znaczenia, to w tym wypadku ma, gdyż fani futbolu rzadko kiedy oglądają wyczyny swojej drużyny w samotności. Zazwyczaj zapraszają do siebie swoich kolegów, kolegów kolegów oraz znajomych kolegów kolegów, czyli kameralnie – około 30 osób. Podczas oglądania meczu trzeba się nastawić na słuchanie komentarzy niesłusznie przyznanego rzutu karnego, dzielenie radości zwycięstwa ze zdobytych goli, a kiedy sytuacja tego wymaga, jednoczenie się w smutku po przegranym meczu. Do tego wszystkiego wygodna,a zarazem wytrzymała kanapa jest niezbędna.

 

 

Oryginalny fotel

 

 

Dla kibiców, którzy nie lubą przepychać się na jednej kanapie z innymi, świetną opcją jest wielki, wygodny i funkcjonalny fotel. Rozsiadając się na nim, zaznaczamy nasze terytorium. Taki mebel jest zazwyczaj zarezerwowany dla gospodarza domu. Czym powinien charakteryzować się taki fotel dla kibica? Idealnym był by bujano-obrotowy z kieszeniowym, sprężystym wkładem. Opcja rozkładania także jest mile widziana. Do tego wysuwany podnóżek i obniżone oparcie. Tapicerka oczywiście ze skóry.

 

 

Stoliczku nakryj się!

 

 

Wisienką na torcie jest stolik mogący mogący pomieścić całe spożywcze zaopatrzenie fanów piłki nożnej. Taki mebel powinien być odporny na ataki ze strony rąk zdenerwowanych kibiców, dlatego odradzane są stoły ze szklanym blatem. Na pewno dobrze będą się prezentować meble bukowe. Warszawa jest miastem, które słynie z zamiłowania swoich mieszkańców do mebli drewnianych. Za to dobrym pomysłem na gorączkowe mecze jest stolik z litego drewna, które uchodzi za najtrwalsze. Drewno brzozowe, bukowe czy orzechowe doskonale zda egzamin na spotkaniach towarzyskich. Co więcej, stolik z drewna litego jest wysoce odporny na zarysowania oraz łatwy w utrzymaniu czystości, co jest korzystne w razie, gdy woda czy soki niepostrzeżenie zostaną strącone na nasz kibicowski stół.

 

 


Przedstawiona została trójka mebli, która zdaniem nowoczesnych mebli jest najistotniejszą rzeczą umilającą śledzenie meczy. Zatem wytrzymałość, funkcjonalność oraz estetyka to cechy charakterystyczne wyposażenia salonu prawdziwego kibica. Gwarantujemy, że z nimi nawet ewentualne porażki łatwiej przełknąć.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę