Domowe miejsce pracy, czyli AP Design radzi

Podobno nie należy zabierać pracy do domu. A dlaczego nie? W końcu to dom jest miejscem,w którym czujemy się najlepiej, więc właśnie tu wzrasta nasza produktywność i kreatywność. To z kolei przekłada się na pożądane efekty. Jednak, aby to wszystko rzeczywiście można było wcielić w życie, potrzebny jest nam odpowiednio urządzony kącik roboczy.

 

Proste chowanie

 

Osoby posiadające duży metraż nie mają problemu ze znalezieniem dogodnego miejsca do pracy. Inaczej jest zaś w przypadku, gdy dysponujemy ograniczonym metrażem. Jednak dla ulubieńców wyzwań takie aranżacje to żaden problem. Warto zatem przede wszystkim zastanowić się, jakie mamy opcje urządzenia służbowej strefy. Ze względu na nasze potrzeby i upodobania, możemy pozostawić ją na widoku lub ukryć. W ukryciu biurka chętnie pomogą nam szafy otwieranie klasycznie lub przesuwne. Takie meble najlepiej zaprojektować na wymiar, aby wykorzystać dostępną przestrzeń w naszym domu. Wnętrze takich nowoczesnych szaf można wykorzystać nie tylko do przechowywania naszych rzeczy, ale także może posłużyć nam jako miejsce do pracy. Takie rozwiązanie posiada wiele plusów. Przede wszystkim nie zagracamy i tak małego mieszkania, a poza tym chowając do szafy nasze służbowe sprzęty, możemy rzeczywiście odetchnąć i zapomnieć naszych pracowniczych obowiązkach.

 

Nie zamykaj się

 

Miejsca do pracy wkomponowane w aranżację mieszkania są idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i swobodę. Jak zatem wygospodarować służbowe miejsce? Można wykorzystać choćby toaletkę w sypialni, która ideale odegra rolę biurka. Posiadając wysokie mieszkania z antresolą,przestrzeń pod nią możemy wykorzystać na miejsce do pracy. Do wydzielenia pracowniczego miejsca doskonale posłuży nam także regał ażurowy, na którym jednocześnie możemy umieścić np. segregatory z dokumentami.

 

Jeżeli i Ty chcesz w niedrogi i skuteczny sposób zyskać miejsce do pracy w swoim domu, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Firma AP Design zaprojektują oraz wykonają meble, które skutecznie posłużą za Twój osobisty gabinet. Zapraszamy!

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę