Dlaczego warto zdecydować się na kuchnię na wymiar?


Czy kuchnia na wymiar ma jakiekolwiek wady? W prawdzie pojawiają się i przeciwnicy mebli na wymiar, ale nie ma co dyskutować - większość z nasz marzy o kuchni uwzględniającej nasze indywidualne oczekiwania. Idealna kuchnia to funkcjonalna przestrzeń, w której nie widać lodówki czy zmywarki, a kuchenka idealne komponuje się z szafkami. W takiej kuchni wszystko jest dopasowane i doskonale ze sobą współgra, dzięki czemu przestrzeń kuchenna jest uporządkowana i estetyczna.

 

Mała i wąska kuchnia to żaden problem!

 

Kuchnia może być trudnym pomieszczeniem, jeżeli nie ma standardowych wymiarów i kształtów. Ustawienie mebli to wówczas spore wyzwanie, a przecież nie liczy się wyłącznie praktyczność ale również i piękno. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są meble kuchenne na wymiar. Decydując się na taką opcję, jesteś w stanie wykorzystać całą przestrzeń, zwłaszcza nietypowe kąty czy wnęki. Co więcej, masz wpływ na dopasowanie blatów, okuć czy uchwytów, a jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, więc na detale warto zwrócić szczególną uwagę. W kuchni na wymiar z powodzeniem możesz zdecydować się na zamontowanie komfortowych szuflad ( także narożnych) czy koszy dopasowanych do poszczególnych szafek. Masz również wpływ na wygląd i rodzaj górnych szafek doskonale dopasowanych wielkością i wysokością do domowników. Warto wspomnieć, że wysokość szafek to częsty problem w polskich kuchniach. Ich wysokość nie zawsze spełnia funkcjonalne wymogi mieszkańców domu.

 

Kuchnia pod Twój wymiar

 

Wybierając meble pod wymiar masz gwarantowaną pewność, że staniesz się właścicielem oryginalnej kuchni, która bez wątpienia uwzględni Twoje indywidualne upodobania oraz odzwierciedli Twój gust. Jeżeli wybierzesz kuchnię na wymiar, skorzystaj z profesjonalnej firmy, która pomoże Ci zaprojektować kuchnię zgodnie z Twoimi wskazówkami oraz oczekiwaniami. Jedynymi obawami co do mebli na wymiar są koszta. Jednak cena tak naprawdę zależy od wielu czynników, np. rodzaju materiału, czy wielkości kuchni. Należy jednak pamiętać, że meble kuchenne mają nam służyć przez lata, dlatego pieniądze wydajemy raz na wiele lat.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę