Nowoczesny prysznic bez brodzika

Piękne, stylowe aranżacje łazienek charakteryzują się lekkością i przestronnością. A to za sprawą braku brodzika, który w niewielkiej łazience przykuwa dość sporą uwagę na sobie. 

 

Coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z brodzika na rzecz odpływu ukrytego w podłodze. Łazienka bez brodzika wydaje się przestronna, większa i nie chodzi tu wyłącznie o optyczne złudzenie, ale rzeczywiście decydując się na ten rodzaj aranżacji, zyskujemy sporo miejsca. W przypadku ścian tworzących konstrukcję prysznica zyskujemy dodatkowe metry, co jest szczególnie ważne w małej łazience.

 

 


W niewielkim salonie kąpielowym istotny jest każdy centymetr, dlatego z trudem przychodzi uwzględnienie wszystkich potrzeb domowników. Decydując się na prysznic bez brodzika, możemy operować kształtem kabiny. Wszelkie załamania czy wnęki znajdujące się w naszej łazience możemy przeobrazić w kabinę o dowolnej formie i gabarytach. Rezygnując z brodzika pozbywamy się ciężkiego problemu. Odpływ w podłodze oraz szklane drzwi nie zabierają dużo miejsca, a wręcz dodają wnętrzu lekkości. Warto jeszcze wspomnieć, że pomimo, iż brak brodzika i konstrukcje szklane dają efekt surowości i nowoczesności, to jednocześnie ich delikatność sprawdza się w modernistycznych stylach.

 

 

Prysznic nie posiadający brodzika, jest zdecydowanie łatwiejszy w użytku, szczególnie dla osób starszych. Takie rozwiązania są również udogodnieniem dla osób poddawanych rehabilitacji czy mających problemy z poruszaniem się. Co więcej, tego rodzaju prysznic umożliwia swobodne wbudowanie wejścia. Stawiając tylko jedną ścianę, zyskujemy dostęp z obu stron. Jeżeli łazienka jest większa, to do takiej kabiny bez problemu można wprowadzić wózek inwalidzki.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę