Meble sypialniane z funkcją schowku

 

Szafy wnękowe są już standardem w każdej sypialni. Pomagają one utrzymać porządek i zapanować nad chaosem. Jeżeli jednak mimo wszystko brakuje nam miejsca na potrzebne akcesoria oraz rzeczy, warto zdecydować się na sypialniane meble wielofunkcyjne.

 

 

Sofy oraz łóżka posiadające miejsce na pościel nie są szczególne zaskakujące czy wyjątkowe. Za to bardzo ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem jest łóżko posiadające ramę z dodatkowymi szufladami na całej długości oraz szerokości, które z powodzeniem pomieszczą pościel, poszewki, ręczniki czy inne niezbędne rzeczy, dla których często brakuje miejsca.

 


Dobrym pomysłem jest również łóżko wielozadaniowe wykonane pod wymiar wnętrza, które właściwie jest kompletem kilku mebli w jednym. Takie łóżko posiada regał np. na książki od strony wezgłowia, natomiast w jego ramie umieszczone mogą być półki na potrzebne gadżety czy drobiazgi. Z boku łóżka można zamontować łóżeczko dziecięce, które idealnie współgra kolorystycznie, a do tego pozwala na spokojny sen zarówno dziecku jak i jego rodzicom.

 


W pokoju sypialnianym często liczy się każdy centymetr, dlatego poszukując miejsca na komodę czy schowek, najlepiej jest wykorzystać wolne miejsce pod oknem. I tu bardzo trafnym pomysłem jest leżanka. Taki mebel można wykorzystać na wiele sposobów. Przykładowo-ramy, które są zamontowane pod oknem najlepiej przeznaczyć na szuflady. Takie rozwiązanie świetnie odnajdzie się na poddaszu, co pozwoli na maksymalnie wykorzystanie trudnej przestrzeni.

 

Będąc w posiadaniu długiej sypialni warto skorzystać z przestrzeni u nóg łóżka. To miejsce nadaje się na skrzynię, czy pojemnik z pościelą. Jednak można również umieścić tam dekoracyjną półkę, z której dolną część przeznaczamy na gazety czy książki, natomiast górną na postawienie filiżanki z gorącą herbatą przed snem.

 

Urządzając swoją wymarzoną sypialnie warto włożyć w nią nieco wysiłku i pracy, aby bardziej zachwycić się końcowym efektem. Do dyspozycji mamy wielu architektów służących fachową radą, dlatego warto skorzystać z oferowanej pomocy.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę