Ciekawe meble na miarę XXI wieku

Producenci mebli prześcigają się w wymyślnych projektach. Chcą zaoferować klientom to, co najlepsze i wyprzedzić o krok ich potrzeby i marzenia. Dzisiejsze meble coraz bardziej różnią się od tych używanych w przeszłości. Najważniejsze to połączyć wygodę z użytecznością i atrakcyjnym designem. Nie jest to łatwe, ale przykłady polskich mebli, które podbijają świat, są dowodem na to, że jak najbardziej jest to możliwe. Oto kilka wygodnych mebli, którymi coraz częściej interesują się klienci.

 

Łóżko w szafie z sofą – wielofunkcyjność i oszczędność miejsca

 

Łóżko, które można schować w szafie, a w jego miejsce pojawia się wypoczynkowa kanapa – czyż ten wynalazek nie zasługuje na nagrodę dla najbardziej praktycznego rozwiązania w małym mieszkaniu? Taki mebel sprawdza się w kawalerkach, a także w pokojach studenckich i młodzieżowych. Można to nazwać nowoczesną alternatywą dla wersalki, przy czym jest to znacznie wygodniejsze i na pewno dużo bardziej estetyczne rozwiązanie. Łóżka w szafie z sofą są dostępne w różnych wersjach stylistycznych i kolorystycznych, a ich oferta stale się rozszerza.

 

Narożnik z fotelem – jeszcze większa wygoda w salonie

 

Narożniki z fotelami to zestawy mebli coraz częściej wybierane do salonu. Sam narożnik pomieści kilka osób, jednak uzupełnienie wyposażenia o fotel utrzymany w tej samej stylistyce pozwala uzyskać dodatkowe miejsce do wypoczynku. To perfekcyjne dopełnienie aranżacji salonu o dużym metrażu. Takie zestawy cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Łatwo dopasować je do pozostałych mebli w salonie, ponieważ ich oferta jest bardzo szeroka.

 

Meble balkonowe – wypoczynek w dobrym stylu

 

Producenci mebli szukają też atrakcyjnych propozycji dla osób posiadających balkony i tarasy. Obecnie bardzo chętnie wybierane są fotele wiszące, huśtawki i hamaki. Bujanie się wprowadza w stan relaksacji i kojarzy się z wypoczynkiem wakacyjnym. Latem taki mebel na balkonie to strzał w dziesiątkę – można na nim odpocząć, zdrzemnąć się, opalać się czy wypić zimny koktajl. Co ciekawe, meble te coraz częściej pojawiają się także w mieszkaniach. Dzięki nim „wakacyjny” wypoczynek może się rozszerzyć na cztery pory roku.

 

Meble kuchenne o magicznej pojemności

 

Wiele osób zauważa, że przestrzeń w kuchni często nie jest odpowiednio zagospodarowana, a jej potencjał się marnuje. Do niektórych szafek czy półek dostęp jest trudny, przez co nie są one w pełni wykorzystane. Rozwiązaniem są nowoczesne meble kuchenne na wymiar, w których można zastosować szafki narożne, pojemne szuflady czy dodatkowe półki na drzwiczkach do szafek. I właśnie te trendy dominują w dziedzinie mebli kuchennych.

 

To tylko kilka przykładów mebli, które w ostatnim czasie podbijają serca klientów. Różnorodne nowoczesne projekty możemy zrealizować na zamówienie. Meble na wymiar będą idealnie dopasowane do potrzeb Twoich i pozostałych domowników. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

 

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę