Czyszczenie mebli hotelowych naszej produkcji

Zachowanie czystości w obiektach hotelowych to podstawowa jeśli chodzi o zagwarantowanie komfortu odwiedzającym. Nasze meble przygotowywane na wymiar pokoi doskonale sprawdzają się zarówno pod względem funkcjonalnym jak również są doskonałymi jeśli chodzi o czyszczenie.

 

Polecają nas firmy sprzątające

 

Atuty naszych mebli potwierdzają firmy świadczące usługi sprzątania hoteli i biur. Stosowane w trakcie produkcji materiały najwyższej klasy gwarantują odporność na przemysłowe środki czystości. Odpowiednia impregnacja płyt meblowych gwarantuje zadowolenie naszych klientów Dokładne połączenia oraz kształty mebli pozwalają dotrzeć do wszystkich elementów co sprawia, że powierzchnie są odpowiednio zdezynfekowane.

 

Nasze konstrukcje

 

Przygotowane przez nas konstrukcje dzięki odpowiedniemu przygotowaniu są odporne na przypadkowe uderzenia sprzętów do czyszczenia. Eliminacja zadrapań mebli poprzez przypadkowe uderzenia odkurzaczem czy też maszynami do polimeryzacji powierzchni holi, gwarantuje długowieczność naszych mebli.


Futurystyczne kształty

 

Meble dla obiektów hotelowych to dość specyficzny produkt. Poza funkcjonalnością i wykorzystaniem dostępnej przestrzeni musi spełniać również funkcje ozdobne.
Wiadomo inaczej przygotowuje się pojedyncze meble w które wyposaża się lobby hotelowe i recepcje a inaczej wyposażenia pojedynczych pokoi. Meble pokojowe muszą być proste w budowie ale wskazane jest by wizualnie były połączone z całym obiektem.

Galeria

Kontakt

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę